מחזור חדש - קורס בינה מלאכותית

ימים
שעות
דקות
שניות
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מסתננים בלתי רצויים - איך למנוע הפרעות של אורחים בלתי קרואים בזום

לפעמים מסתננים לפגישה אורחים שמנסים להרוס ולפגוע במהלך הפגישה. הנה כמה עצות וטיפים שיסייעו לכם להשתלט חזרה על הפגישה ולנסות למנוע את "פיגועי הזום" מראש.

מה אפשר לעשות כדי למנוע הפרעות?

  1. אם מפרסמים הזמנה למפגש הזום בפייסבוק למשל, מומלץ להשתמש בקיצור כתובות כמו bit.ly כך שהקישור לא יכיל את כתובת zoom.us… הרבה פעמים התוקפים אוספים קישורי זום מאתרים שמפרסמים אותם ומפיצים אותם.
  2. מומלץ להוסיף מראש חדר המתנה ולהיעזר בשותף מארח או למנות את אחד המשתתפים שמתמצא בניהול ואולי גם מכיר את המשתתפים כדי לסייע באישור האנשים הממתינים בחדר ההמתנה וכן לסייע לזהות מפריעים ולהוציא אותם. 
  3. מומלץ להתחיל פגישות כאשר המיקרופונים מושתקים, הצ'ט חסום (במידה ואתם חוששים ממסתננים) ו Annotate (כלי שמאפשר למשתתפים "לקשקש" בזמן שיתוף מסך) מנוטרל.
  4. זיהיתם את המסתנן? הוציאו באופן סלקטיבי את המשתתף – היכנסו ל Participants > אתרו את המשתתפ/ת לפי השם (למשל אם הוא כותב הודעות בצ'ט) > במחשב לחצו על More  שמופיע במעבר עכבר מעל שם המשתתף ואז על Remove. (בטלפון לחצו על שם המשתתף במקום לחיצה על More).
  5. לא מצליחים לזהות את המסתנן?  היעזרו בלחצן "Security" הנמצא בסרגל הכלים של זום כדי לנטרל בבת אחת את כל פעילויות המשתתפים.
    אם לחצתם על Suspend Participants Activities, הכפתור ישבית את כל הפעילויות של המשתתפים (כולל סגירת הוידיאו של כולם). אחר כך תוכלו לאפשר לאנשים בחזרה להחזיר את הפעילויות שלהם לפי מה שנראה לכם אפשרי.
    מניעת מסתננים והפרעות בזום 

למתקדמים - חסימה לפי מדינות

אם תכנסו לחשבון שלכם באתר zoom.us תוכלו להגדיר בפגישה מדינות "מורשות" להיכנס או מדינות שאינן מורשות להיכנס. לשם כך היכנסו לתזמון / עריכת פגישה, גללו מטה וסמנו את האפשרות "Approve or block entry to users from specific regions/countries" –

חסימת משתמשים ממדינות אחרות בזום

זהו לבינתיים ורצינו לומר גם כל הכבוד! אנחנו גאים בכם.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בפייסבוק
עולם הדיגיטל בשפה פשוטה

מחזור חדש באקדמיה

הצטרפו למאות תלמידים מרוצים שלומדים איתנו!

🤖 קורס בינה מלאכותית מתחילים ומתקדמים
🎨 קורס קנבה / Canva
📊 קורס שנתי בנושאים מובחרים
סדנאות כלי דיגיטל ועוד…

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 👇

לקבלת הזמנות למפגשים:

הירשמו לניוזלטר שלנו:

פתיחת צ'ט
💬 איך אפשר לעזור?
פרטים ומידע על האקדמיה הדיגיטלית
שלום 👋
תודה על התעניינותך באקדמיה הדיגיטלית.
איך אוכל לעזור לך?