מחזור חדש - קורס בינה מלאכותית

ימים
שעות
דקות
שניות
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תשלום קבוצתי בפייבוקס (Paybox) - איך תעשו זאת נכון

אוספים כסף למתנה? מנהלים את הוועד? אם אתם עושים את זה ב-Paybox, יש כמה כפתורים שיאפשרו לכם לנהל את קבוצת התשלומים האידיאלית למטרה שלכם.

לנהל קבוצות תשלומים ב-Paybox, זה דבר קל ונח במיוחד. באפליקציית התשלומים הזו, היתרה הקבוצתית נפרדת מהכסף הפרטי, לא משלמים עמלות על כל העברה והקבוצות לא מוגבלות בזמן. לקבוצות בפייבוקס יש הרבה אפשרויות טכניות נוספות שאפשר להתאים לאופי ולמטרה של כל קבוצה. את כל ההגדרות אפשר לקבוע ברגע הקמת הקבוצה – אך אפשר לשנות אותן בכל רגע נתון גם אחריה. כאן פירטנו את התכונות המרכזיות שישדרגו את ניהול הקבוצה שלכם. קישור להתקנת פייבוקס לאנדרואיד קישור להתקנת פייבוקס לאייפון. * בסוף השיעור מצורפת הקלטה של מפגש עם נציג פייבוקס

לשלם ביחד - 11 טיפים כיצד לעשות זאת נכון בפייבוקס

 1. הסתרת יתרה
  מה זה עושה? מנהלי קבוצות יכולים לבחור להסתיר את יתרת הקבוצה מהמשלמים. זה יכול להיות שימושי במיוחד במקרים של התרמה, למשל, כשאתם לא רוצים לחשוף את הסכום שכבר נאסף.
  איפה מגדירים? הגדרות קבוצה מתקדמות.
 2. הסתרת חברי קבוצה
  מה זה עושה? מנהלי קבוצות יכולים להסתיר את חברי הקבוצה, כך שרק הם יודעים מי משתתף בקבוצה, אם שילם וכמה. בקיצור, כאן אוספים כסף בשיא הדיסקרטיות.
  איפה מגדירים? הגדרות קבוצה מתקדמות.
 3. הסתרת תשלומים
  מה זה עושה? מנהלי קבוצות יכולים להסתיר את התשלומים של כל חברי הקבוצה. זה אומר שכולם יכולים לראות מי משתתפים בקבוצה, אבל לא לדעת את הסכום ומתי הם משלמים.
  איפה מגדירים? הגדרות קבוצה מתקדמות.
 4. סכום קבוע/גמיש
  מה זה עושה? מנהלי קבוצות יכולים לשנות בכל רגע את הסכום המבוקש לתשלום (ואפילו ליצור אפשרויות תשלום שונות – ראו את הפיצ'ר הבא) בלי שייאלצו להקים קבוצה חדשה.
  איפה מגדירים? עריכת פרטי קבוצה > סכום מבוקש.
 5. אפשרויות תשלום מרובות
  מה זה עושה? מנהלי קבוצות יכולים להגדיר עד ארבע אפשרויות תשלום שונות לחברי הקבוצה. המנהלים יכולים להגדיר כותרת לכל אפשרות, מה הסכום המבוקש ואם הם רוצים – גם מהי הכמות לרכישה (לא חובה). זה יכול להיות שימושי במקרה שבו כל חבר קבוצה רוצה לבחור את האפשרות שמתאימה לו (למשל: כרטיס בודד, כרטיס זוגי או כרטיס משפחתי) וישלם בדיוק את הסכום שצריך.
  איפה מגדירים? עריכת פרטי קבוצה > סכום מבוקש > אפשרויות תשלום מרובות.
 6. תזכורות
  מה זה עושה? חלק מהחברים עדיין לא שילמו? לא צריך לרדוף אחריהם באופן אישי. מנהלי קבוצות יכולים לשלוח בבת אחת תזכורת לכל מי שלא שילם – או ליצור בקלות תזכורת חוזרת במועד קבוע. רק חברי הקבוצה שיש להם Paybox ועדיין לא שילמו יקבלו תזכורת באמצעות הודעת פוש מתפרצת.
  איפה מגדירים? דרך שרביט הקסמים בחלק התחתון של מסך הקבוצה.
 7. סבב תשלומים חדש
  מה זה עושה? צץ תשלום חדש שצריך לאסוף לוועד הכיתה? צריך לגבות את התשלום לחוג באופן קבוע בכל חודש? מנהלי קבוצות יכולים להגדיר סבב תשלומים חדש בסכום זהה או שונה מהסבב הקודם. לאחר הגדרת סבב חדש כל המשתמשים יופיעו כ'לא שילמו' עד שישלמו את הסכום המבוקש החדש. הסבב החדש לא ישפיע על היתרה שנאספה.
  איפה מגדירים? דרך שרביט הקסמים בחלק התחתון של מסך הקבוצה.
 8. ייצוא נתונים
  מה זה עושה? מנהלי קבוצות יכולים לייצא בלחיצה דו"ח Excel שכולל את חברי הקבוצה ואת כלל הפעולות שבוצעו בה (כולל זיכויים). הדו"ח יישלח ישירות למייל של מנהל הקבוצה כפי שהגדיר כשנרשם לאפליקציה.
  איפה מגדירים? דרך שרביט הקסמים בחלק התחתון במסך הקבוצה.
 9. קבוצה ציבורית/פרטית
  מה זה עושה? מנהלי קבוצות יכולים לקבוע לגבי כל קבוצה אם היא תהיה ציבורית או פרטית.
  בקבוצה פרטית רק מנהלי הקבוצה יכולים לצרף חברים חדשים דרך הזמנה מאנשי הקשר.
  בקבוצה ציבורית, לעומת זאת, כל מי שמקבל את הקישור של הקבוצה יכול להצטרף אליה ולבצע תשלומים.
  איפה מגדירים? הגדרות קבוצה מתקדמות.
 10. ווב
  מה זה עושה? מנהלי קבוצות יכולים להגדיר אם הם רוצים שלקבוצה ישלמו רק משתמשי Paybox רשומים – או גם אנשים שלא הורידו את האפליקציה לטלפון. במקרה שבוחרים באפשרות השנייה, חברי קבוצה יוכלו לשלם באופן חד-פעמי באמצעות לינק חיצוני לאפליקציה ולא יצטרכו להוריד אותה.
  איפה מגדירים? הגדרות קבוצה מתקדמות.
 11. תשלום במזומן
  מה זה עושה? במקרה שחבר קבוצה העדיף משום מה לשלם את החלק שלו דווקא במזומן, ולא דרך האפליקציה, מנהל הקבוצה יכול לסמן זאת כדי לשמור על הסדר הטוב. שימו לב שמדובר בסימון לנוחות בלבד – היתרה עצמה לא תשתנה מכיוון שהכסף לא הופקד ב-Paybox.
  איפה מגדירים? לחיצה על החבר הרלוונטי בקבוצה והפעלת הכפתור של 'תשלום במוזמן' כך שייצבע בכחול, הזנת הסכום שאותו משתמש שילם ואז 'קבע סכום'.

שיחה עם נציג פייבוקס על אפליקציות תשלום

זהו לבינתיים ורצינו לומר גם כל הכבוד! אנחנו גאים בכם.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בפייסבוק
עולם הדיגיטל בשפה פשוטה

מחזור חדש באקדמיה

הצטרפו למאות תלמידים מרוצים שלומדים איתנו!

🤖 קורס בינה מלאכותית מתחילים ומתקדמים
🎨 קורס קנבה / Canva
📊 קורס שנתי בנושאים מובחרים
סדנאות כלי דיגיטל ועוד…

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 👇

לקבלת הזמנות למפגשים:

הירשמו לניוזלטר שלנו:

פתיחת צ'ט
💬 איך אפשר לעזור?
פרטים ומידע על האקדמיה הדיגיטלית
שלום 👋
תודה על התעניינותך באקדמיה הדיגיטלית.
איך אוכל לעזור לך?