מחזור חדש - קורס בינה מלאכותית

ימים
שעות
דקות
שניות

אפליקציות מומלצות להפחתת לחץ וחרדה

בימים לא פשוטים אלו, חשוב לשים לב למצב הרוח שלנו ולנסות להפחית היכן שאפשר את מפלס המתח והחרדה. לשם כך צירפנו עבורכם שלוש המלצות לאפליקציות מעולות *ובעברית*, המתאימות גם לאייפון וגם לאנדרואיד, שיוכלו לסייע לכם להירגע ולנסות להתרומם מהקושי הסובב אותנו. מחזיקים אצבעות! 🤞

האפליקציות להלן כוללות סרטוני מדיטציה קוליים, תרגילי נשימה ומודעות, שיחות מודרכות ותרגילים קצרים לניהול מחשבות. הן מותאמות למגוון רחב של מטרות כגון הקלת דחק, שיפור השינה ורגיעת המחשבות. כל האפליקציות ברשימה זמינות בחינם בחנויות האפליקציות (ויש להן גם אפשרויות פנימיות נוספות בתשלום).
אנו תקווה שהן יסייעו לכם להקל על הרגעים הקשים, להירגע ולהפחית את החרדה.

קישורים לאפליקציות להרגעה והפחתת חרדה

שלוש אפליקציות שיכולות לסייע לשקט נפשי:

 1. לנשום / Breathe
  אפליקציה ישראלית מובילה לשינה, מיינדפולנס, מדיטציה והרפיה. מטרת האפליקציה לעזור להפיג חרדות, להפיג מתחים מהנפש והגוף, לישון טוב יותר ולמקד מחדש את תשומת הלב. באפליקציה תמצאו מדיטציה מודרכת, מיינדפולנס, רעש לבן, הצהרות ועוד המלצות לשמירה על הרגלים בריאים.
  קישור לאפליקציה באנדרואיד
  קישור לאפליקציה באייפון

 2. רגע / Moment
  אפליקציית מיינדפולנס בעברית, המאפשרת לכל אחד לתרגל וללמוד מיינדפולנס בכל זמן ובכל מקום. מטרת האפליקציה לסייע בחיים רגועים ושלווים. אפשר להיעזר בה להדרכות של 5 דקות ביום בלבד ולהרגיש את התוצאות תוך זמן קצר.
  קישור לאפליקציה באנדרואיד
  קישור לאפליקציה באייפון

 3. Mymedi
  אפליקציה המרכזת עשרות מדיטציות בעברית שיעזרו לכם להתמודד עם חרדות ומתחים, יעזרו לכם לישון טוב יותר ולהיות מפוקסים על המטרות שלכם. גם מי שמעולם לא תרגל מדיטציה יוכל ללמוד בעזרת האפליקציה בקלות איך מתרגלים מדיטציה ואיך להרגע. באפליקציה ניתן למצוא מדיטציה למתחילים, מדיטציה להרגעה, מדיטציה לשינה, דמיון מודרך, מדיטציה לפוקוס, מדיטציה להעצמה נשית, מדיטציה לבוקר טוב ועוד. כמו כן, ישנה גם קטגוריה נפרדת של מדיטציה לילדים עם דמיון מודרך בגילאים 3-10.
  קישור לאפליקציה באנדרואיד
  קישור לאפליקציה באייפון

זהו לבינתיים ורצינו לומר גם כל הכבוד! אנחנו גאים בכם.

שיתוף בוואטסאפ
שיתוף בפייסבוק
עולם הדיגיטל בשפה פשוטה

מחזור חדש באקדמיה

הצטרפו למאות תלמידים מרוצים שלומדים איתנו!

🤖 קורס בינה מלאכותית מתחילים ומתקדמים
🎨 קורס קנבה / Canva
📊 קורס שנתי בנושאים מובחרים
סדנאות כלי דיגיטל ועוד…

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 👇

לקבלת הזמנות למפגשים:

הירשמו לניוזלטר שלנו:

פתיחת צ'ט
💬 איך אפשר לעזור?
פרטים ומידע על האקדמיה הדיגיטלית
שלום 👋
תודה על התעניינותך באקדמיה הדיגיטלית.
איך אוכל לעזור לך?