קורסים וסדנאות
בית ספר לסמארטפונים

מקצועיות | איכות | כלים שימושיים

רשימת הקורסים

בואו ללמוד כיצד להשתמש ביעילות במכשיר החכם שברשותכם
הקורסים הינם בתשלום, מלווים בחומרי למידה ומועברים בזום בקבוצות קטנות.

לקוחות מרוצים שכיף לנו לעבוד איתם

מי אנחנו?

שלום!
אנחנו גבי ואוריאל 🙂👋​
אנו שנינו מרצים ומלמדים סמארטפונים בקבוצות של אזרחים ותיקים זה כשלוש שנים ובעלי נסיון בניהול דפים, קבוצות ופעילויות רבות בפייסבוק בעזרתן הקמנו מיזמים ויוזמות חברתיות רבות. 

המגדלור שלנו הוא שיפור איכות החיים בעזרת הטכנולוגיה. אנו מתייחסים ללימוד הטכנולגיה כאל לימוד שפה חדשה, מתוך הבנה שמי שלא גדל לתוך העולם הטכנולוגי צריך לרכוש מונחים חדשים ולנווט בתרבות חדשה שאינה מוכרת. אנו מאמינים שהטכנולוגיה היא כלי שיכול לשרת אותנו היטב ולסייע לנו במגוון דרכים אם נדע להשתמש בה כראוי. 

משתתפי הקורסים מספרים

אני מבקשת להודות לכם ולהמליץ עליכם בכל לב. עבודתכם הנפלאה וסבלנותכם, שאין לה סוף מזכירה לי את שירו של יהודה עמיחי המשורר - "מכתב המלצה אני זוכר את אבי שעורר אותי לסליחות בלטיפת מצחי עשה כך, לא בקריעת השמיכה מעלי... בעדינות ובאהבה..." אתם עושים עבודת קודש. מה שילדיי ונכדיי יודעים מינקותם, גירסא דינקותא, למדתי אתכם, אט אט. ועל כך תבורכו. וכמובן גם על ההתנדבות שלא פסה מן העולם. אתם ההוכחה לכך.
דליה לבובסקי
רציתי להודות לכם על הקורס ההסברים שלכם נהדרים ברורים בהירים וכאישה בת 73 שלא כל כך יודעת ומבינה מאוד עוזרים לי אנא אל תמחקו את החומר מודה לכם מאוד מאוד ותמשיכו בבקשה זה נהדר אם אפשר גם על המחשב תודה רבה ויום טוב תבורכו
שושנה נ.
ציון לשבח על השירות שאתם נותנים! הנושאים מוסברים בצורה מאוד מפורטת, ברורה ונגישה! במיוחד לאנשים מבוגרים שלא נולדנו עם מקלדת ביד. המהפכה הדיגיטלית מתרחשת מעלינו. לצעירים לרב אין זמן, אין סבלנות ובעיקר אין להם גישה דידקטית לעזור לנו המבוגרים לצמצם את הפער במיומנויות הדרושות. אני מפיצה את הבשורה בסביבה שלי... תודה גדולה!
עלינא קידר
בשעה 7:50 בבוקר קבלתי ווטסאפ ובו בקשה להעביר למייל טופס בריאות לנכדותי , שהיו בדרכן לביה"ס. מה הבעיה? הרי גבי אמר כיצד להעביר הודעות מהווטסאפ לממיל. ההעברה נעשתה, ההדפסה הסתיימה ו-4 הילדות פסעו לביה"ס במושב אביחיל, נרגשות, אבל עם טופס שמעיד על בריאותן. אז תודה לכם חברים. תודה מכל הלב.
משתתפת הקורס

SmartphoneLessons.net

עקבו אחרינו בפייסבוק

עשו לנו "לייק" 👍 וקבלו טיפים, הודעות על שיעורים ועוד דרך עמוד הפייסבוק שלנו.